Zmiana klimatu nadal wielu osobom wydaje się zjawiskiem odległym - w czasie i w przestrzeni. Jednakże jej skutki są coraz bardziej dostrzegalne tuż za naszymi oknami. Uświadomienie sobie tego może być niezwykłym motywatorem do podjęcia działań na rzecz ochrony naszej planety i jej klimatu. Od odrzucenia torebek plastikowych, poprzez zmianę diety, aż do pełnego życia w zrównoważony i zgodny z naturą styl życia.

Pierwszym krokiem jednak niech będzie dostrzeżenie zmian wokół nas. Dlatego zapraszamy Cię do udziału w naszym programie „1Planet4All - Razem dla klimatu!", w którym razem z młodzieżą założysz szkolną redakcję, która zajmie się poszukiwaniem skutków zmiany klimatu w Waszej okolicy, a następnie opisze je w artykule skierowanym do społeczności szkolnej i/lub lokalnej. W ten sposób będzie budować świadomość społeczną na temat zmiany klimatu i konieczności działania.

Jeśli jednak nadal nie jesteś pewna lub pewny, czy to program dla Ciebie oraz Twoich uczniów i uczennic, weź udział w webinarium wprowadzającym do programu, poznaj jego cel, harmonogram i zadania, które czekają na uczestników i uczestniczki.

 

Webinarium odbędzie się w dniu 11.02.2021 r. o godzinie 17:00 i potrwa ok. 2 godzin. Poprowadzą je koordynatorki programu: Joanna Humka i Marta Jackowska-Uwadizu.

Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres: joanna.humka@ceo.org.pl

Serdecznie zapraszamy!

* W webinarium wezmą udział uczestnicy i uczestniczki programu oraz osoby zainteresowane dołaczeniem do niego