Serdecznie zapraszamy na jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych (OPPM). W tym roku świętujemy podwójnie, gdyż obchodzimy również 25-lecie powstania Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO).

DLACZEGO WARTO BYĆ NA OPPM?

Będziemy świętować dzieląc się doświadczeniem i efektami projektów realizowanych przez najbardziej zaangażowaną w działania obywatelskie młodzież. Uczniów wspierać będą fantastyczni nauczyciele z całej Polski. W wydarzeniu weźmie udział blisko 400 osób, w tym osoby zajmujące się na co dzień edukacją i działaniami społecznymi. To wyjątkowe wydarzenie podsumuje rok pracy uczestniczek i uczestników programów CEO z całej Polski.

Spotykamy się 11 czerwca 2019 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie a do udziału w OPPM zapraszamy zespoły projektowe z całej Polski, które w roku szkolnym 2018/2019 realizowały jeden z programów CEO. Biorąc udział w wydarzeniu macie okazję podzielić się własnymi doświadczeniami, zaprezentować efekty swojej pracy. Staniecie się Ambasadorami realizowanych programów. Wierzymy, że spotkanie będzie dla Was niezwykle rozwijające i inspirujące do dalszych działań.

Zgłoszenia na OPPM przyjmujemy poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY do 8 maja br.

Więcej informacji: TUTAJ.