Kontakt

Elżbieta Krawczyk - szefowa Działu Edukacji Globalnej i Ekologicznej CEO; odpowiada za programy edukacji globalnej i ekologicznej. Dba o: relacje wewnątrz i na zewnątrz, materiały edukacyjne, ważne tabelki. Lubi: prowadzenie warsztatów dla nauczycielek i nauczycieli. 
tel. (022) 825 05 50 wew. 102
e-mail: elzbieta.krawczyk@ceo.org.pl

Marta Jackowska-Uwadizu - koordynatorka projektu "Ścieżki do Celów"; asystentka w projekcie "W świat z klasą".Pomaga prowadzić ciekawe i potrzebne działania w polskich-i nie tylko-szkołach. Z wykształcenia afrykanistka, z zamiłowania afrykanistka.
tel. (022) 825 05 50 wew. 202
e-mail: marta.jackowska-uwadizu@ceo.org.pl

Julia Godorowska - stara się wspierać nauczycieli i nauczycielki w prowadzeniu w szkole interesujących zajęć na temat migracji i uchodźstwa z poszanowaniem różnych punktów widzenia (koordynuje projekt Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy). W pracy najbardziej lubi opanowywać nowe umiejętności, a po wyjściu z biura iść prosto na basen albo na zajęcia jogi!
tel. (022) 825 05 50 wew. 204
e-mail: julia.godorowska@ceo.org.pl

Urszula Bijoś - odpowiada za edukację na rzecz czystego powietrza ("Weź oddech") oraz wspólnie z międzynarodowymi partnerami pracuje nad większym zaangażowaniem dziewczyn w przedmioty ścisłe ("Girls Into Global STEM"). Z wykształcenia historyczka; do pracy lubi przyjść później, ale za to zostać dłużej. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.
 

Katarzyna Dzięciołowska - wspólnie z nauczycielami i nauczycielkami pracuje nad tym, by w szkole podejmowano wyzwania współczesnego świata takie jak migracje, zmiana klimatu czy równość płci oraz by uczniowie i uczennice wspólnie działali na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (koordynatorka międzynarodowa projektu "W świat z klasą").
tel. (022) 825 05 50 wew. 234 
e-mail: katarzyna.dzieciolowska@ceo.org.pl

Marta Kałużyńska - z wykształcenia ochroniarka środowiska, w CEO zaangażowana w projekt "W świat z klasą", pokazujący wartość uczenia o wiążących nas wszystkich globalnych współzależnościach na zajęciach przedmiotowych w szkole; lubi tańczyć zumbę i podglądać, jak żyją ludzie w innych miejscach na świecie; niepoprawna optymistka  

tel. (022) 825 05 50 wew. 208
e-mail: marta.kaluzynska@ceo.org.pl

Justyna Zamojda - W CEO koordynuje projekt „Klimat to temat!”, wydanie publikacji skupionej na mieszkalnictwie (SDG 11) oraz wspiera Dział w potrzebie. Z wykształcenia ekolożka, prywatnie wielbicielka zwierząt, roweru, wiosny, wegańskich dań i zrównoważonego życia w zgodzie z naturą.

tel. (022) 825 05 50 wew. 234
e-mail: justyna.zamojda@ceo.org.pl

 

Adres do korespondencji:
Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej
ul. Noakowskiego 10/1
00-666 Warszawa
tel. /fax. 22 622 32 39 lub 22 875 85 40
e-mail: ceo@ceo.org.pl

 

Współpraca z CEO:

Kontakt dla wszystkich zainteresowanych współpracą, sponsorowaniem działań CEO, partnerstwem, patronatem.