Kontakt

Elżbieta Krawczyk - szefowa Działu Edukacji Globalnej i Ekologicznej CEO; odpowiada za programy edukacji globalnej i ekologicznej. Dba o: relacje wewnątrz i na zewnątrz, materiały edukacyjne, ważne tabelki. Lubi: prowadzenie warsztatów dla nauczycielek i nauczycieli. 
tel. (022) 825 05 50 wew. 102
e-mail: elzbieta.krawczyk@ceo.org.pl

Marta Jackowska-Uwadizu -  koordynatorka programu „1 Planet 4 All – Razem dla Klimatu!", wcześniej pracowała w projektach "W świat z klasą", "Klimat to temat!". Pomaga prowadzić ciekawe i potrzebne działania w polskich – i nie tylko – szkołach na rzecz lepszego świata. Z wykształcenia afrykanistka, z zamiłowania afrykanistka.
tel. (022) 825 05 50 wew. 202
e-mail: marta.jackowska-uwadizu@ceo.org.pl

Julia Godorowska - stara się wspierać nauczycieli i nauczycielki w prowadzeniu w szkole interesujących zajęć na temat migracji i uchodźstwa z poszanowaniem różnych punktów widzenia (koordynuje projekt „Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy”). W pracy najbardziej lubi opanowywać nowe umiejętności, a po wyjściu z biura iść prosto na basen albo na zajęcia jogi.
tel. (022) 825 05 50 wew. 204
e-mail: julia.godorowska@ceo.org.pl

Urszula Bijoś - aktualnie na urlopie macierzyńskim. Odpowiada za edukację na rzecz czystego powietrza („Weź oddech") oraz wspólnie z międzynarodowymi partnerami pracuje nad większym zaangażowaniem dziewczyn w przedmioty ścisłe („Girls Into Global STEM"). Z wykształcenia historyczka; do pracy lubi przyjść później, ale za to zostać dłużej. 

Katarzyna Dzięciołowska - aktualnie na urlopie macierzyńskim. Wspólnie z nauczycielami i nauczycielkami pracuje nad tym, by w szkole podejmowano wyzwania współczesnego świata takie jak migracje, zmiana klimatu czy równość płci oraz by uczniowie i uczennice wspólnie działali na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (koordynatorka międzynarodowa projektu „W świat z klasą").
tel. (022) 825 05 50 wew. 234

 
e-mail: katarzyna.dzieciolowska@ceo.org.pl

Marta Kałużyńska - z wykształcenia ochroniarka środowiska, w CEO zaangażowana w projekt W świat z klasą", który pokazuje wartość uczenia o wiążących nas wszystkich globalnych współzależnościach na zajęciach przedmiotowych w szkole; lubi tańczyć zumbę i podglądać, jak żyją ludzie w innych miejscach na świecie; niepoprawna optymistka.  

tel. (022) 825 05 50 wew. 208
e-mail: marta.kaluzynska@ceo.org.pl

 

Justyna Zamojda - W CEO koordynuje projekt „Weź oddech” oraz projekt związany z Celami Zrównoważonego Rozwoju „Wzór na ścisłe" (gdzie szczególną uwagę zwraca na równość płci). Z wykształcenia ekolożka, prywatnie wielbicielka zwierząt, roweru, wiosny, wegańskich dań i zrównoważonego życia w zgodzie z naturą.

tel. (022) 825 05 50 wew. 234
e-mail: justyna.zamojda@ceo.org.pl

 
 

 

Małgorzata Pysiak - w CEO asystuje projektom „W świat z klasą” i „Rozmawiajmy o uchodźcach”. Kształci się na psycholożkę.

Prywatnie harcerka, entuzjastka gier planszowych, podróży z plecakiem, ruchu zero waste i gospodarki o obiegu zamkniętym. 

tel. (022) 825 05 50 wew. 225
e-mail: malgorzata.pysiak@ceo.org.pl

 

 

Anna Wojtych - Koordynatorka międzynarodowa projektu „W świat z klasą”, sympatyczka edukacji alternatywnej. Iberystka i muzyczka. Dobrze się czuje wśród koni.

tel. (022) 825 05 50 wew. 227
e-mail: anna.wojtych@ceo.org.pl

 

 

 

Joanna Humka - W CEO od 2019 r., związana z projektami klimatycznymi. Prywatnie zainteresowana wpływem biznesu na prawa człowieka, prawami chłopów i chłopek, alternatywami ekonomicznymi i ruchami obrońców praw człowieka w Ameryce Łacińskiej. Wielbicielka północnej Hiszpanii.

e-mail: joanna.humka@ceo.org.pl

 

 

 

Olga Khabibulina - Od 2019 roku w CEO koordynuje projekt „I Am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek”, dotyczący współczesnych migracji ludności. Od wielu lat związana z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi, m.in. Centrum Współpracy z Krajami Europy Wschodniej i Kaukazu przy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, German Marshall Fund, Friedrich-Ebert-Stiftung oraz Forum Syd. 

Ostatnio realizowała własny projekt badawczy, dotyczący analizy kompetencji międzykulturowej wśród poszczególnych grup społeczności migranckich w Polsce, Grecji i Rumunii (European Cultural Foundation, 2018-2019).

e-mail: olga.khabibulina@ceo.org.pl

 

 

Weronika Rzeżutka - Zajmuje się komunikacją Działu Edukacji Globalnej i Ekologicznej CEO od 2020 roku. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz socjologii stosowanej. Autorka publikacji prasowych. Współpracuje z Fundacją Centrum Badań i Edukacji im. Ryszarda Kapuścińskiego.

e-mail: weronika.rzezutka@ceo.org.pl

 

 

Adres do korespondencji:
Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej
ul. Noakowskiego 10/1
00-666 Warszawa
tel. /fax. 22 622 32 39 lub 22 875 85 40
e-mail: ceo@ceo.org.pl

 

Współpraca z CEO:

Kontakt dla wszystkich zainteresowanych współpracą, sponsorowaniem działań CEO, partnerstwem, patronatem.